1. Organizatorem warsztatów jest: Lumo Ceramic Justyna Kosmalska, Al. Prymasa Tysiaclecia 151/54 01-424 Warszawa, NIP: 5252459835 
 2. Miejscem prowadzenia kursów i warsztatów jest siedziba Lumo Ceramic przy ulicy Erazma Ciołka 35, lokal 82, 01-445 
 3. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsza rezerwacja miejsca zgłoszona poprzez pocztę elektroniczną na adres lumo.ceramic@gmail.com 
 4. W celu ustalenia daty warsztatów napisz mi maila na adres lumo.ceramic@gmail.com
 5. Warsztaty można zakupić poprzez sklep internetowy www.lumoceramic.pl lub zapłacić za nie gotówką/kartą/przelewem w dniu pierwszego spotkania.
 6. W przypadku zakupu warsztatów z wyprzedzeniem uczestnik ma 7 dni na zrezygnowanie z zakupu i odzyskanie 100% wpłacanej kwoty. Po tym czasie opłata nie podlega zwrotowi.
 7. Jeśli kupujesz warsztaty w formie prezentu – wyślij mi maila lub dodaj komentarz do zamówienia podając imię i nazwisko obdarowywanej osoby, a ja prześlę Ci voucher prezentowy do samodzielnego wydrukowania/wypełnienia i podarowania.
 8. Na ZREALIZOWANIE zakupionych warsztatów Ty lub obdarowywana osoba ma 3 miesiące od daty ich zakupu. Proszę miej na uwadze, że grafik szybko się zapełnia i zarezerwuj termin min. 1-2 tygodnie wcześniej.
 9. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz wziąć udziału w warsztatach daj mi znać najpóźniej na 24h przed ustaloną datą, w przeciwnym razie traktuję je jako odbyte.
 10. W przypadku pytań/wątpliwości najlepiej wysłać mi maila – postaram się pomóc najlepiej jak potrafię.
 11. W trakcie warsztatów zdarza się, że robię Wam zdjęcia/kręcę filmiki i zamieszczam je później w mediach społecznościowych, zawsze jednak pytam o Waszą zgodę, dlatego jeśli sobie tego nie życzysz – daj znać!
 12.  Zakupiony/otrzymany bon na warsztaty nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny lub naczynia z Lumo sklepu –  może zostać wykorzystany jedynie na warsztaty. Jeśli z jakichś przyczyn wiesz, że nie będziesz mógł/mogła go wykorzystać, możesz przekazać go innej osobie pod warunkiem, że dasz mi znać w mailu jak ma na imię i nazwisko.
 13. Wypalone po warsztatach naczynia należy odebrać w ciągu 3 miesięcy od otrzymania wiadomości, że są gotowe. Nieodebrane naczynia zostaną wyrzucone.
 14. Dodam jeszcze, że przetwarzam Wasze dane osobowe jedynie w ramach niezbędnych do organizacji warsztatów czynności czyli: stworzenia listy uczestników warsztatów, ewentualnego oznaczania uczestnika warsztatów na portalach społecznościowych, których profile prowadzi Lumo Ceramic, obsługi zgłoszeń, pytań czy ewentualnych reklamacji, które do mnie skierujesz (np. przez formularz kontaktowy), kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług, w tym kontakt mailowy oraz telefoniczny.