1. Organizatorem warsztatów jest: Lumo Ceramic Justyna Kosmalska, Al. Prymasa Tysiaclecia 151/54 01-424 Warszawa, NIP: 5252459835 
 2. Miejscem prowadzenia kursów i warsztatów jest siedziba Lumo Ceramic przy ulicy Erazma Ciołka 35, lokal 82, 01-445 
 3. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsza rezerwacja miejsca zgłoszona poprzez pocztę elektroniczną na adres lumo.ceramic@gmail.com 
 4. W celu ustalenia daty warsztatów napisz mi maila na adres lumo.ceramic@gmail.com
 5. Warsztaty można zakupić poprzez sklep internetowy www.lumoceramic.pl lub zapłacić za nie gotówką/kartą/przelewem w dniu pierwszego spotkania.
 6. W przypadku zakupu warsztatów z wyprzedzeniem uczestnik ma 7 dni na zrezygnowanie z zakupu i odzyskanie 100% wpłacanej kwoty. Po tym czasie opłata nie podlega zwrotowi.
 7. Jeśli kupujesz warsztaty w formie prezentu – wyślij mi maila lub dodaj komentarz do zamówienia podając imię i nazwisko obdarowywanej osoby, a ja prześlę Ci voucher prezentowy do samodzielnego wydrukowania/wypełnienia i podarowania.
 8. Na wykorzystanie zakupionych warsztatów Ty lub obdarowywana osoba ma 6 miesięcy od daty ich zakupu.
 9. Jeśli z jakichś przyczyn nie możesz wziąć udziału w warsztatach daj mi znać najpóźniej na 24h przed ustaloną datą, w przeciwnym razie traktuję je jako odbyte.
 10. W przypadku pytań/wątpliwości najlepiej wysłać mi maila – postaram się pomóc najlepiej jak potrafię.
 11. W trakcie warsztatów zdarza się, że robię Wam zdjęcia/kręcę filmiki i zamieszczam je później w mediach społecznościowych, zawsze jednak pytam o Waszą zgodę, dlatego jeśli sobie tego nie życzysz – daj znać!
 12.  Zakupiony/otrzymany bon na warsztaty nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny lub naczynia z Lumo sklepu –  może zostać wykorzystany jedynie na warsztaty. Jeśli z jakichś przyczyn wiesz, że nie będziesz mógł/mogła go wykorzystać, możesz przekazać go innej osobie pod warunkiem, że dasz mi znać w mailu jak ma na imię i nazwisko.
 13. Wypalone po warsztatach naczynia należy odebrać w ciągu 3 miesięcy od otrzymania wiadomości, że są gotowe. Nieodebrane naczynia zostaną wyrzucone.
 14. Dodam jeszcze, że przetwarzam Wasze dane osobowe jedynie w ramach niezbędnych do organizacji warsztatów czynności czyli:
  • stworzenia listy uczestników warsztatów;
  • ewentualnego oznaczania uczestnika warsztatów na portalach społecznościowych, których profile prowadzi Lumo Ceramic.
  • obsługi zgłoszeń, pytań czy ewentualnych reklamacji, które do mnie skierujesz (np. przez formularz kontaktowy);
  • kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług, w tym kontakt mailowy oraz telefoniczny.