Warsztaty ceramiczne dla firm i grup

Zapraszam do odkrycia ceramicznego świata poprzez moje mobilne warsztaty ceramiczne! Dostosuję je do potrzeb Twojej firmy lub grupy. Zorganizuję je we wskazanym przez Ciebie miejscu, zajmę się wszystkim, od dostarczenia materiałów, po profesjonalne prowadzenie zajęć w języku polskim lub angielskim.

 

Do wyboru są dwie opcje spotkania:

 

  1. Jednorazowe spotkanie – Malowanie Biskwitu

Podczas tego spotkania uczestnicy będą mieli okazję pokryć specjalnymi farbami ceramicznymi oraz angobami, gotowe wyroby z biskwitu, tworząc własne, unikalne projekty. To doskonała okazja do budowania więzi w grupie, wyrażenia siebie przez sztukę i kreatywnego odpoczynku od codziennych obowiązków. Spotkanie trwa około 2 godzin. Prace są gotowe po około 2 tygodniach.

Cena: 160 zł/ osoba

 

  1. Warsztaty dwuetapowe – Ulep i Poszkliw

Na pierwszym spotkaniu pracujemy z gliną i wykonujemy 1-2 naczynia 2 technikami: wałeczków oraz/lub lepienia z plastra. Czas trwania: 2 godziny.

Po ok. 2 tygodniach spotykamy się ponownie aby zająć się dekoracją wykonanych wcześniej przedmiotów. Pokazuję jak stosować angoby i nakładać szkliwa. Spotkanie trwa ok. 1,5 h. Prace są gotowe po około 2 tygodniach.

Cena: 350 zł/ osoba

 

Dlaczego warto?

 

  • mobilność – dojeżdżam na miejsce i organizuję warsztaty w Twojej firmie lub innej lokalizacji w obrębie Warszawy.
  • integracja – warsztaty ceramiczne to świetny sposób na zespołową integrację i rozwijanie kreatywności.
  • edukacja – uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę o ceramice i technikach ceramicznych
  • unikalne doświadczenie – oferuję unikalne doświadczenie, które łączy naukę z zabawą.
  • jakość – będziemy pracować z gliną kamionkową, a wszystkie naczynia zostaną wypalone w wysokiej temperaturze co gwarantuje, że będą w pełni użytkowe i bezpieczne. Nie straszna będzie im zarówno zmywarka jak i piekarnik!

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dostosowując warsztaty do specyficznych potrzeb klienta. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin – lumo.ceramic@gmail.com